Dobrodziejstwo kaszy

Ekologiczna kasza jaglana

Ekologiczna kasza jaglana

Ekologiczna kasza jaglana otrzymywana z łuszczonego prosa. Idealnie nadaje się jako dodatek do obiadu np. do duszonych warzyw lub mięs.

Kraj pochodzenia: Polska

Masa netto: 1000g

Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01

Data min. trwałości: 31/08/2015

Sposób przygotowania: Gotować na małym ogniu ok. 15 min.

Cena: 9,50 zł/kg + 9 zł koszty wysyłki

Łączna wartość: 0

+ 9 zł koszty wysyłki

Przepraszamy ale produkt nie jest już dostępny

Wróćmy do diety naszych przodków i przekonajmy się do kasz – zdrowej alternatywy dla ziemniaków lub ryżu. Nie ważne, jak przygotowujemy kaszę jaglaną – czy na słodko, czy jako niesłodkie danie obiadowe – bez wątpienia stanowi ona cenne źródło witamin i substancji odżywczych. Warto czasem zrezygnować z typowych ziemniaków podawanych do mięsa na obiad na korzyść kaszy jaglanej. To drobne urozmaicenie może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie i kondycję zdrowotną.

 

Każdemu zdarza się czasem przejeść, zwłaszcza podczas rodzinnych świąt. Czujemy się wtedy ciężko i szybko zauważamy zmiany w sylwetce. Kasza jaglana pomoże nam i z tym problemem, nie musisz się niepotrzebnie głodzić. Posiłki przygotowane z jej dodatkiem są lekkostrawne i sycące, dostarczają energii na długi czas, a błonnik w nich zawarty pomaga w trawieniu. Zawarta w niej lecytyna pomoże dodatkowo w regulacji poziomu cholesterolu we krwi. Kasza jaglana oczyszcza organizm, który z jej pomocą pozbywa się nagromadzonych przez dłuższy czas toksyn. Przy odchudzaniu należy przygotowywać potrawy z kaszą jaglaną, jednak z minimalną ilością dodatków, zwłaszcza tłustych mięs.

kasza jaglana

Leave a Reply

Facebook